Opinie

Gorąco polecam wszystkim Pana Piotra, który nie dość, że jest przesympatycznym i bardzo pozytywnym człowiekiem to potrafi sprawić, że wspólne tworzenie filmu przebiega w bezstresowej oraz miłej atmosferze bez napięcia, stresu i jakiegokolwiek skrępowania ?
Dzięki tak owocnej współpracy oraz kreatywności i pełnej pomysłów głowy kamerzysty udało się uchywycic najlepsze i najbardziej wzruszające momenty z naszego wyjątkowego dnia!
Film ślubny przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania- jest dynamiczny, bez zbędnych „dłużyzn”, a ponad to został zrealizowany w ekspresowym tempie!
Gdybym miała jeszcze raz podjąć decyzje o wyborze kamerzysty to na pewno ponownie wybrałabym MR Studio Rosiak! ?
Iga
Gorąco polecam współpracę z Piotrem! ?? Osoba zawsze uśmiechnięta, wspiera podczas ogromnego stresu i efekty końcowe są cudowne na filmie! ❤️
Marta
Polecamy Piotrka z całego serca! ? Sympatyczny i zawsze uśmiechnięty facet, z głową pełną pomysłów do ujęć ? Wszyscy są zachwyceni teledyskiem ślubnym, który zawiera tak dopasowane do siebie momenty! Już nie możemy się doczekać naszego filmu, który jest w drodze ? Nie ma lepszego kamerzysty, pamiętajcie! ?
Alicja
Polecam z całego serca Pana Piotrusia! W całej nerwowej sytuacji potrafi tak rozbawić że o całym stresie zupełnie się zapomina pełen luz bez zbędnego ustawiania. Film jest cudny (jak nie lubię oglądać siebie tak w tym wykonaniu mogłabym oglądać cały czas ah ta skromność! ?) Wszystkie ważne dla Nas momenty również pięknie uchwycone i obrobione. Jeśli miałabym podjąć decyzję o wyborze na pewno postawiła bym znowu na Pana. Razem z mężem i gośćmi pięknie dziękujemy ? ? ? serdecznie polecam każdemu!
Ewelina